Vraag vanuit de Themagroep Onderwijs

Vraag vanuit de Themagroep Onderwijs

Marjolein vd Nadort
19 april 2024
Onderwijs

CROW verzorgt al vele jaren een opleiding Verkeerstechniek. Deze is opgebouwd uit 19 lessen waarin door zelfstudie de theorie eigen wordt gemaakt. D.m.v. vragen achter iedere les, kan de cursist controleren of ze de stof eigen hebben gemaakt. Deze theorie wordt ondersteund door 10 werkcolleges, verdeeld over verschillende onderwerpen die je in het verkeersontwerp tegenkomt. Naast wegontwerp binnen en buiten de bebouwde kom, zitten er ook onderwerpen in zoals fiets en voetganger, openbaar vervoer, parkeren en aan het begin van de opleiding de verkeerskundige kant van ontwerp.

CROW  is benieuwd of de onderwerpen van de opleiding nog aansluiten bij de vraag vanuit het werkveld. Is de opleiding compleet, missen we nog onderwerpen of is bepaalde theorie verouderd?

We zoeken VIO-leden die willen meedenken over deze vraag.

Als er een groepje leden is, verspreiden we de inhoudsopgave zodat je een beeld krijgt van de inhoud van de opleiding. We gaan vervolgens in overleg met CROW.

Wil je meedenken over deze vraag? Stuur dan een berichtje naar marjoleinvandenadort@dtv.nl