Joomla Module OT Twitter Feed powered by OmegaTheme.com
 • Verslag VIO symposium Wegontwerp

  "verslag, presentaties en foto's"
  lees alles over deze mooie bijeenkomst

  meer info

 • Kennisposter Wegontwerpprocessen te downloaden

  De kennisposter Wegontwerpprocessen visualiseert het wegontwerpproces zoals dat in Nederland wordt doorlopen

  meer info

joomla templates top joomla templates template joomla

Marjolein van de Nadort nieuw bestuurslid en trekker themagroep Onderwijs

op .

Ik ben Marjolein van de Nadort, ik werk voor NOVI Verkeersacademie, die opleidingen verzorgt op Associate degree of op HBO Bachelor niveau. Ik ben daar actief als stage- en afstudeerbegeleider en ben betrokken bij het verder ontwikkelen van de vakken van de opleiding.

Vanuit het bestuur trek ik aan de Themagroep Onderwijs. Wij willen het onderwijs over Ontwerp op de onderwijsinstellingen in Nederland en Vlaanderen zo goed mogelijk laten aansluiten op de praktijk. We hebben de VIO leden nodig om te horen welke behoeftes er zijn binnen het werkveld. Tijdens bijeenkomsten met de leden zullen we hier dan ook aandacht voor vragen.