Joomla Module OT Twitter Feed powered by OmegaTheme.com
 • Verslag VIO symposium Wegontwerp

  "verslag, presentaties en foto's"
  lees alles over deze mooie bijeenkomst

  meer info

 • Kennisposter Wegontwerpprocessen te downloaden

  De kennisposter Wegontwerpprocessen visualiseert het wegontwerpproces zoals dat in Nederland wordt doorlopen

  meer info

joomla templates top joomla templates template joomla

Verslag Themagroep Kennis 11 Juni 2015

op .

Via deze link is het verslag Nieuwe Richtlijnen Wegontwerp van 11 juni van de themagroep Kennis beschikbaar. Het is een combinatie tussen een inhoudelijk verslag met input van de deelnemers en een beeldverslag voor promotie van onze vereniging en het vakgebied!

Het verslag is ook altijd via deze link via internet te benaderen: http://issuu.com/cre-aid/docs/nieuwe_richtlijnen_wegontwerp_2015 

Met dank aan Gerald Uittenbogerd die dit verslag heeft mogelijk gemaakt!

de zogenaamde factsheets welke op de dag zelf beschikbaar zijn gesteld zijn beschikbaar via deze link. Voor elke nieuwe richtlijn is een samenvatting gemaakt met de belangrijkste wijzigingen en/of aandachtspunten. Erg handig!