Joomla Module OT Twitter Feed powered by OmegaTheme.com
 • Verslag VIO symposium Wegontwerp

  "verslag, presentaties en foto's"
  lees alles over deze mooie bijeenkomst

  meer info

 • Kennisposter Wegontwerpprocessen te downloaden

  De kennisposter Wegontwerpprocessen visualiseert het wegontwerpproces zoals dat in Nederland wordt doorlopen

  meer info

joomla templates top joomla templates template joomla

Rapport Zelfrijdende auto's en wegontwerp

op .

Het rapport ‘Zelfrijdende auto’s: verkenning van implicaties op het ontwerp van wegen’ is opgeleverd en beschikbaar voor iedereen die betrokken is bij het ontwerp en de inrichting van Nederlandse wegen. Kennisplatform CROW heeft de verkenning in samenwerking met Rijkswaterstaat door Royal HaskoningDHV en TNO laten uitvoeren.

Het rapport is een eerste stap om te kijken in hoeverre het wegontwerp en de richtlijnen op korte en langere termijn moeten worden aangepast aan de komst van zelfrijdende auto’s. Het rapport is met een aantal aanbevelingen van de minister eind 2016 aangeboden aan de Tweede Kamer. Begin januari heeft het NOS Journaal ook aandacht besteed over dit onderwerp inclusief interviews met RWS en CROW (John Boender). Ook heeft de verkenning een ontwikkelagenda met kennisvragen opgeleverd. CROW heeft de VIO-themagroep Kennis als klankbordgroep gevraagd hen te adviseren over de meest belangrijke en urgentste kennisvragen. Heeft u hier zelf ook een idee of een mening over, neem dan contact op met VIO-themagroeptrekker Alex van Loon (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of John Boender van CROW (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Links naar het rapport:
Nieuwsbericht CROW
Aanbiedingsbrief en rapport aan de Tweede Kamer
Kennisagenda Automatisch Rijden
Nieuwsbericht NOS website
Uitzending NOS Journaal van 12 januari 20 uur